Posebno obvestilo za javnost

Objavljeno: 13.03.2020

V skladu z navodili Ministrstva za kulturo RS je vodstvo Medobčinskega muzeja Kamnik sprejelo naslednje ukrepe za preprečevanje širjenja koronavirusa:

1. Medobčinski muzej Kamnik je od petka, 13.3.2020 dalje zaprt za vse obiskovalce. MMK bo zaprt do preklica.
  2. Vsi načrtovani dogodki v muzeju odpadejo ali pa so prestavljeni na kasnejši termin.
  3. Komunikacija z muzejskimi uporabniki poteka izključno po telefonu (01/8317 662) ali preko elektronskih sporočil (info@muzejkamnik.si).
  4. V muzejske prostore je možen vstop le zaposlenim osebam ali delavcem, ki opravljajo nujna vzdrževalna dela.
  5. Program muzeja se do nadaljnjega izvaja v skladu z navodili Ministrstva za kulturo RS, NIJZ in Občine Kamnik.

Ukrepi veljajo od 13. 3. 2020 do preklica.

Kamnik, 13. 3. 2020                                                               Direktorica: mag. Zora Torkar