Posebna ponudba - Kulturni tri-m 3M (Mamut - Maister - Maleš)

Objavljeno: 23.11.2018

V Medobčinskem muzeju Kamnik nudimo poseben muzejski paket KULTURNI TRI-M (3M). Za odrasle obiskovalce in družine smo pripravili vodstva v treh naših enotah – v muzeju na gradu Zaprice, Rojstni hiši Rudolfa Maistra in v Galeriji Miha Maleš. Povsod so na ogled zanimive razstave, ki vam z vodstvi nudijo drugačen vpogled v zgodbe muzejskih predmetov in ozadja umetniških del. Za najmlajše pa je poskrbljeno v pedagoških kotičkih.
Vodenje se začenja na gradu Zaprice, nadaljuje v Rojstni hiši Rudolfa Maistra in zaključi v Galeriji Miha Maleš. Predviden čas ogledov in sprehodov med enotami je 3 ure, seveda pa se tudi časovno prilagodimo.
Cena znižane vstopnice je 4,00 € na odraslega in 3,00 € na otroka. Po zaključku pa vas vabimo, da si privoščite brezplačno kavo v Kavarnici na Glavnem trgu, ki jo dobite ob predložitvi plačane vstopnice.