Ob obisku Medobčinskega muzeja Kamnik

Objavljeno: 21.10.2020

Muzej in njegove enote so varen prostor za obiskovalce. To so prostori, kjer spoznavamo dragoceno preteklost in se učimo, spoznavamo, se spominjamo in načrtujemo prihodnost.

Odpiralni čas za obiskovalce je od torka do sobote, od 10. do 18. ure, vendar izključno za individualne oglede (za posameznike in družine). Skupin do nadaljnjega ne sprejemamo.

Do nadaljnjega so odpovedane tudi vse prireditve.

Prosimo vas, da se pri obisku muzeja držite naslednjih priporočil:

• da posamezniki, ki kažejo znake bolezni (kašelj, vročina, zasoplost, oteženo dihanje itd.) ne vstopajo v muzejske in galerijske prostore;
  • da se držite higienskih ukrepov na vhodu, blagajni in drugih prostorih muzeja/galerije (načela pravilnega umivanja in razkuževanja rok, higiena kašlja, higiena kihanja, uporaba zaščitnih mask itd.);
  • da si ob vhodu in izhodu razkužite roke;
  • da upoštevate varno razdaljo (2 metra) na vhodu, blagajni, hodnikih, v razstavnih in toaletnih prostorih;
  • da sledite smeri ogleda razstav
  • listanje publikacij v muzejski trgovini ni dovoljeno, prav tako tudi ne uporaba pedagoških kotičkov.

Za uporabnike muzejskega gradiva (muzejske dokumentacije in strokovne knjižnice) individualen obisk ni mogoč. Informacije posredujemo po telefonu 01 8317 662 ali po elektronski pošti info@muzejkamnik.si.

Vabljeni.