Moj kraj - Komenda

OŠ Komenda Moste
Kdaj: 23.05.2019, od 10:30 do 11:15

Osnovna šola Komenda Moste in Medobčinski muzej Kamnik vabita v četrtek, 23. maja 2019 ob 10.30 v OŠ Moste na odprtje razstave del likovnega natečaja Moj kraj – Komenda, na katerem so pod vodstvom likovnih pedagogov sodelovali učenci prve in druge triade OŠ Komenda Moste. Širši izbor likovnih del bo predstavljen na razstavi v prostorih OŠ Komenda Moste in na šolski spletni strani. Učenci so v različnih tehnikah predstavili glavne značilnosti Občine Komenda, od naravnih znamenitosti do kulturne dediščine, pomembnih ustanov in gospodarske značilnosti občine.

Strokovna komisija (Bernarda Hozjan, Saša Progar, Saša Bučan in Zora Torkar) je izbrala 11 nagrajenih del, katerih ustvarjalci bodo prejeli knjižne nagrade in 27 priznanj.

Podelitev priznanj in nagrad za učence prve triade bo potekala na odprtju razstave, 23. maja 2019 ob 10.30; za učence druge triade pa na prireditvi ob dnevu državnosti.