Javno vodstvo po novi razstavi Na sodu smodnika

Različne lokacije
Kdaj: 08.02.2018, od 11:00 do 00:00

Ob slovenskem kulturnem prazniku, v četrtek, 8. februarja 2018, ob 11. uri. Vodil bo avtor razstave Marko Kumer.

Ob slovenskem kulturnem prazniku so vse enote Medobčinskega muzeja Kamnik: muzej na gradu Zaprice, Galerija Miha Maleš in Rojstna hiša Rudolfa Maistra, odprte v četrtek, 8. februarja 2018, od 10. do 18. ure.

Brezplačno si lahko ogledate vse stalne in občasne razstave:

• v muzeju na gradu Zaprice: Odsevi kamniških tisočletij, Zgodbe na kamnu, Kamniški meščani, Thonetovo pohištvo, Na planincah luštno je -življenje na Veliki planini ter novi občasni razstavi – NA SODU SMODNIKA IN ARHITEKTURNA PODOBA SMODNIŠNICE.
  • v Galeriji Miha Maleš: nova stalna razstava o Mihi Malešu, Kamniški umetniki, nova občasna razstava VLADIMIR MAKUC in v Galeriji Pogled- ALJA KOŠAR – TOČKE V GIBANJU.
  • v Rojstni hiši Rudolfa Maistra: stalna razstava o Rudolfu Maistru in nova razstava MAJNIŠKA DEKLARACIJA 1917.

Spremljevalni dogodek:

Muzej – grad Zaprice
Četrtek, 8. februar 2018, ob 11. uri
JAVNO VODSTVO po novi razstavi NA SODU SMODNIKA.
Vodil bo avtor razstave Marko KUMER.